אתרי מכירות

ראל טכנולוגיות מובילה עסקים להצלחה כל הפתרונות והטכנולוגיה המתקדמת לעסק שלך במקום אחד
לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר ייחודית לעסק שלך 

אתר נגיש ומותאם אתר נגיש ומותאם
כיום כולנו משתמשות ומשתמשים בסלולר כדי לבצע מגוון פעולות אונליין. אתר שאינו מותאם לסלולר בעייתי גם עבור Google וגם עבור הלקוח/ה. כל האתרים מבית ראל טכנולוגיות הינם רספונסיביים ומותאמים לכל מכשיר ממנו תכנסו לאתר. האתרים מותאמים בצורה מושלמת לכל מכשיר באופן אוטומטי.
עיצוב חווית משתמש עיצוב חווית משתמש
עיצוב האתר וחווית משתמש באמצעות באנרים, סליידרים ותמונות מעוצבות לבחירת העסק. ראל טכנולוגיות עוסקת בעיצובים ברמה גבוהה, דואגת לבניית אתר נעים לעין ונוח לשימוש. האתר מלווה בתמונות מעוצבות שתופסות את העין וגורמות ללקוחות להתרשם. בנוסף, אנו עובדים עם מעצב גרפי תותח בתחומו, אשר יעשה כל שתבקשו מבחינה עיצ
מגוון מודולים לניהול מגוון מודולים לניהול
כל המודולים פתוחים לשימוש, ביניהם: פתיחת גלריה העלאת מוצרים (עם אפשרות לקנייה ישירה או לקבלת פרטים נוספים) באנרים מתחלפים ניהול תוכן בכתבות ניהול ספקים ניהול צוות המלצות מלקוחות שאלות ותשובות טפסי לידים הכל פתוח לשימוש, הכל ניתן לשינוי והכל לשירותך.
שליטה בתוכן של Google שליטה בתוכן של Google
את התוכן שGoogle יציג בקשר לאתר שלך תוכל לקבוע בעצמך. באתרים של ראל טכנולוגיות לכל דף ודף יש אופציה לקבוע description - מה יופיע במנוע החיפוש. כך למעשה יש לך שליטה על מה יוצג בכל עמוד ומוצר.
עריכת תוכן מתקדמת עריכת תוכן מתקדמת
ראל טכנולויות בניעת אתריםם. שמת לב לשגיאות ולהכפלות? גם אם לא, Google שם לב. האתרים שלנו עוברים הגהה לפני העלייה לאויר ולא יימצאו שם שגיאות כתיב או תוכן. חברת ראל טכנולוגיות נמצאת בשיתוף פעולה עם עורכת תוכן מקצועית שעורכת כתבות לשימוש בלעדי , בהתאמה אישית ומדויקת לצרכי כל אתר ואתר. המאמרים תורמים&nb
דרכי ההתקשרות בקליק דרכי ההתקשרות בקליק
ראל טכנולוגיות דואגת שהלקוח ימצא את העסק שלך בקלות! ראל טכנולוגיות כבר הפנימה את עידן הסלולר ומיישמת אותו. מתוך האתר יוכלו הלקוחות לחייג אליך ישירות, לשלוח מייל בקליק או לנווט בלחיצת כפתור. אנו מטמיעים את כל דרכי ההתקשרות באתר בלי צורך לחפש, הכל מול העיניים ועם אפשרות לביצוע פעולות מיידיות.  
שירותי סליקה וחשבוניות שירותי סליקה וחשבוניות
אפשרות תשלום בכרטיס אשראי באתר, אפשרות לתשלום דרך אתר Paypal ואפשרות לתשלום טלפוני. כל האפשרויות פתוחות לבחירת העסק בעת הקמת האתר או בכל שלב אחר. לכל אתר אינטרנט מבית ראל טכנולוגיות יש את האפשרות להתחבר למערכות הסליקה של שב"א. בעזרת מערכות הסליקה הגולשים המגיעים אל אתר האינט
שירותי אירוח וגיבוי שירותי אירוח וגיבוי
אצלנו בראל טכנולוגיות אין הגבלה על מספר העמודים, כמות התמונות והתוכן שתעלו לאתר. שימו לב בעת תחילת העבודה על אתר חדש, לוודא שלא נגבה תשלום נוסף על פתיחת עמודים נוספים או העלאת תמונות.